Onder de benaming TruTops Boost presenteert Trumpf tijdens de EuroBlech 2014 in Hannover (D) nieuwe software voor plaatverwerkende metaalbedrijven. Bijzonder is dat alle stappen van de plaatproductie in een systeem bij elkaar gebracht zijn: constructie en/of data-import, het nesten en vervolgens de NC-programma’s voor het snijden, ponsen of plaatbuigen.
Trumpf heeft TruTops Boost ontwikkeld vanuit een bijzondere filosofie: alle processtappen zijn ondergebracht in één systeem, waarbij voorafgaande en volgende stappen in het productieproces aan elkaar gekoppeld zijn. Wordt ergens data veranderd, dan past de software automatisch de data in voorafgaande of volgende stappen ook aan. Of de operator krijgt een melding dat actie vereist is.

Een gebruiker kan kiezen uit twee bedieningsinterfaces: HomeZone en TecZone. De eerste laat snel alle opdrachten zien en maakt het mogelijk om automatisch NC-programma’s te maken. TecZone is bedoeld voor specialisten die zelf parameters willen veranderen. Gebruikers kunnen beide interfaces parallel gebruiken: bijvoorbeeld in TecZone programmeren en vervolgens vanuit HomeZone geautomatiseerd verder werken.
Bekijk hier alle innovaties die Trumpf zal presenteren in Hannover (D)


