WFL groeit op, last en hardt over 6 m

WFL groeit op, last en hardt over 6 m featured image
De M80 Millturn van WFL is uitgerust met een 10 kW sterke vastestoflaser. Door deze optie is het bewerkingscentrum ook in te zetten voor additive manufacturing, laserlassen en -harden (foto’s: Tim Wentink)

Interessant nieuws presenteerde WFL medio maart tijdens de Technologie Meeting 2015 in Linz (AT). Een draaifreescentrum van het type M80 Millturn was uitgerust met een laser, waarmee WFL ook inzet op de hybride mogelijkheden van additive manufacturing in combinatie met verspaning. Een andere nieuwe techniek die WFL introduceerde was ‘hammer peening’ op een bewerkingscentrum.

Met een groot M80 Millturn draaifreescentrum presenteerde WFL een machine die inspringt op additive manufacturing. Door bestaande machineconcepten zoals de M80 met een vastestoflaser te integreren, wordt het mogelijk om werkstukken over een lengte van 6 m ‘opgroeiend’ te bewerken. Additive manufacturing en verspanende bewerkingen op een hybride machine levert volgens WFL, waarvan de machines in Nederland op de markt gebracht worden door Oude Reimer uit Hilversum, een aantal voordelen op.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven