Update 43 over 3D-printing • Metaal Magazine Ga naar hoofdinhoud

Update 43 over 3D-printing

ABB past 3D-printtechnologie toe voor commercieel gebruik in de productielocatie Ede. Het bedrijf biedt hiermee oplossingen voor specifieke klantvragen, waarvoor geen generieke producten bestaan binnen de installatietechnische branche (foto: ABB)

In deze wekelijkse update over additive manufacturing hebben we als eerste bericht een digitale knipselkrant gemaakt met Nederlandse nieuwtjes over 3D-printing. In de overvloed aan berichten uit met name de Engelstalige landen sneeuwen deze soms wat onder. Niet nodig, want er is genoeg te melden.

Hieronder meer nieuwtjes over additive manufacturing die we de afgelopen dagen gepubliceerd hebben via @Metaalmagazine op Twitter. Al onze updates hebben we verzameld in een dossier op onze site. Bekijk ook de video hieronder van ABB met uitleg over het printen van producten zoals op de foto hiernaast.

Video ABB over 3D-printen

https://www.youtube.com/watch?v=26-f32cSHM4&feature=youtu.be

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven