WFL Millturn Technologies zal tijdens de EMO Hannover 2013 in hal 26 een aantal grote machines tonen. O.a. een M80 Millturn met spilafstand van 6000 mm met een extra boorslede. De extra slede wordt ingezet voor zwaar diepgat-boorwerk.
Verder toont WFL een M80-G Millturn met spilafstand 3.000 mm met tegenspil en op de onderste slede een 2×12-voudige revolver en een kleinere M40 Millturn met U-as.
Een WFL M80 Millturn voorzien van een ‘heavy duty boring bar slide’ zoals onlangs getoond bij WFL in Linz (A). Deze machine zal WFL tijdens de EMO Hannover 2013 presenteren (foto’s: Reinold Tomberg)
Tegenspil
De M80-G Millturn is een machine voor werkstukken met een diameter tot pakweg 1000 mm. In de tegenspil-uitvoering zijn beide spillen uiteraard voorzien van een C-as. WFL biedt deze machine aan met een freesvermogen tot 58 kW met bewerkingslengte van 2 m, 3 m, 4,5 m en 6 m. Standaard heeft de tegenspil een vermogen van 40 kW. Als optie is 60 kW leverbaar (60% inschakelduur). De M80 is de grootste machine-uitvoering van WFL die leverbaar is met een tegenspil. In ons land brengt Oude Reimer de machines van WFL op de markt.
De extra slede wordt ingezet voor zwaar diepgat-boorwerk