IFO Netherlands neemt COT over

IFO Netherlands neemt COT over featured image
Autoclaaftesten bij COT (foto: COT).

IFO Netherlands in Tiel heeft COT (Centrum voor Onderzoek en Technisch advies) in Haarlem overgenomen. Daarmee heeft IFO nu de beschikking over een eigen laboratorium in Nederland. Door de overname is COT onderdeel geworden van een internationaal bedrijf, gespecialiseerd in oppervlaktetechnieken en metaalverwerking. IFO-COT zetelt in Haarlem.

Beide bedrijven zien een overlap in activiteiten, waardoor het voor zowel IFO als COT een waardevolle uitbreiding is.

Pauline Meijwaard, managing director van IFO Netherlands, zal ook IFO-COT onder haar hoede nemen.

 “Voor IFO is dit een mooie kans om uit te breiden”, legt ze uit. “Voorheen werden alle laboratoriumtesten in Duitsland gedaan, maar wij zullen nu een deel daarvan overnemen om in Haarlem uit te voeren. Het lab in Haarlem is ook ISO17025 gecertificeerd, dus we kunnen dezelfde kwaliteit waarborgen.”

Bouw en vastgoed

“Daarnaast bedient COT een aantal markten en klanten, met name in de bouw en het vastgoed, die IFO nog niet in de portefeuille had”, vervolgt ze, “dus het is een mooie verbreding van activiteiten.”

“Vooral het uitvoeren van customer-made testen die nergens anders gedaan worden, is echt heel leuk”, vertelt Meijwaard enthousiast.

Het nieuwe logo voor COT geeft de samenvoeging met IFO weer. IFO-COT blijft in Haarlem gevestigd en alle bestaande werkzaamheden worden gecontinueerd. Ook de bestaande telefoonnummers en e-mailadressen blijven hetzelfde.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven