Hevami stelt NS Maquinas centraal • Metaal Magazine Ga naar hoofdinhoud

Hevami stelt NS Maquinas centraal

De ML100 buizenschuurmmachine van NS Maquinas waarmee zowel ronde als ovale buizen bewerkt kunnen worden (foto: Hevami)

Hevami uit Veghel zal tijdens de Roestvast Staaldagen de buizenschuur- en ontbraammachines van de firma NS Maquinas centraal stellen. Het finishen van roestvast stalen buizen wordt nog veel handmatige gedaan. Hevami zal daarom de ML100 buizenschuurmachine van NS Maquinas demonstreren.

De ML100 maakt gebruik van een planetaire aandrijving die het mogelijk maakt om zowel ronde als ovale en rechte als gebogen buizen te bewerken. Voor de rechte buizen is de machine voorzien van optionele sensoren zodat de buizen geheel automatisch doorgevoerd kunnen worden.

Ontbraammachine

Daarnaast zal Hevami een DM1100C dwarsband ontbraammachine van NS Maquinas demonstreren. De machine is voorzien van dwarsbanden welke voorzien zijn van schuurblokken die bestaan uit schuurlamellen in combinatie met scotch brite. Hierbij zorgen de schuurlamellen voor de gewenste kant afronding en de scotch brite is verantwoordelijk voor een mooie afwerking. De machine heeft een werkbreedte van 1.100 mm waarmee zowel grotere plaatdelen als kleine plaatdelen (20 mm x 20 mm) bewerkt kunnen worden. Zowel de snelheid van de transportband als de snelheid van de dwarsbanden is traploos instelbaar zodat de mate van afronding naar eigen wens te bepalen is.

De DM1100C ontbraammachine van NS Maquinas voor de gewenste kant afronding en voor een mooie finishing
De DM1100C ontbraammachine van NS Maquinas voor de gewenste kant afronding en voor een mooie finishing

De Roestvast Staaldagen vinden plaats van 20 t/m 22 mei in Evenementenhal Gorinchem.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven