NTS opent nieuwe productielocatie Singapore

NTS opent nieuwe productielocatie Singapore featured image

NTS uit Eindhoven, die toeleverancier is van onder meer ASML, brengt de eigen activiteiten in Singapore (productie en assemblage) onder in één vestiging. ,,De nieuwe locatie zal een belangrijk knooppunt zijn voor wereldwijde klanten in Azië”, stelt het bedrijf.

NTS Group is producent van mechatronische apparatuur voor de halfgeleiderindustrie, waaronder het naburige ASML. Mechatronica integreert mechanische, elektronische en softwaresystemen.

Het bedrijf staat bekend als leverancier van zeer complexe systemen die worden gebruikt in de metrologie. Hierin zitten grote namen als Lam Research, Applied Materials Amat.O, Thermo Fisher TMO.N en ASML.

‘Laatste in de reeks’

De toeleverancier is, volgens Reuters, de laatste van een reeks Nederlandse bedrijven in de halfgeleiderindustrie die productiecapaciteit toevoegt in Aziatische landen buiten China. Dit gebeurt na spanningen tussen China en de VS.

NTS heeft verder nog assemblagecapaciteit in het Chinese Shanghai en opende onlangs een Amerikaans kantoor in het Amerikaanse Milpitas.

“De wereldwijde vraag naar ultra-precieze componenten en modules blijft stijgen”, zegt Frans van Lierop, sinds mei de nieuwe CEO van NTS, in een verklaring. Hij was eerder onder meer supply chain manager van ASML.

Het bedrijf heeft de omvang van de investering niet bekendgemaakt. Wel gaf een woordvoerder van NTS aan dat de fabriek 20.000 m2 groot is en zo’n 300 medewerkers in dienst heeft.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven