Ga naar hoofdinhoud

Veel zaagnieuws op Hausmesse Behringer

Begin juni tijdens de Hausmesse 2013 in Kirchardt (D) heeft Behringer o.a. de nieuwe HBE Dynamic Baureihe voorgesteld. Behringer kan deze bandzaagmachine in vier typen leveren: 261 (foto hieronder), 321, 411 en 511.

Om de prestaties van de nieuwe HBE Dynamic machineserie te benadrukken geeft Behringer het volgende verspaningsvoorbeeld: in het materiaal 42CrMo4 zijn bij een diameter van 200 mm meer dan 400 zaagsneden haalbaar.  Lees meer over de bandzagen van Behringer in het bijgevoegde persbericht:

 

doc bestand  HBE Dynamic de

 

HBE261A Dynamic Behringer

De nieuwe HBE Dynamic van Behringen die begin juni gepresenteerd is. In Nederland brengt Promatt deze machines op de markt (foto’s: Behringer)


Speed Cutting

Een ander wapenfeit dat Behringer begin juni benadrukte is de prestatie van de ‘Speed Cutting Technologie’. Een voorbeeld: een zaagband van 7500 mm x 100 mm x 1,1 mm is in staat om het materiaal 16MnCr5 met een verspaningscapaciteit van meer dan 500 vierkante centimeter per minuut te verspanen. Lees meer in de SC-Technologie in het bijgevoegde persbericht:

 

doc bestand  SC-Technologie SC-Kit Multifluid de

 

SC Kit HBM540A Behringer Promatt

Een HBM540A van Behringer die voorzien is van een SC-kit 

 

Behringer Hausmesse 006

De Behringer Hausmesse 2013. Lees meer over deze manifestatie in de bijgevoegde persberichten hieronder:

 

doc bestand  Behringer Erlebniswelt Sägen de

 

doc bestand  Aluminium wirtschaftlich sägen de

 

doc bestand  Robust und stark de

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven