MTMS verbreedt én groeit in Brussel • Metaal Magazine Ga naar hoofdinhoud

MTMS verbreedt én groeit in Brussel

MTMS biedt ook een overzicht van state of the art klassieke bewerkingstechnieken (foto’s: Franc Coenen)

De Materials Transformation and Machining Show, kortweg MTMS, in Brussel (B) maakt haar naam steeds meer waar. Op deze tweede editie van de Belgische industriebeurs ligt het accent nog meer op nieuwe technologie en andere materialen. 

Toen Karl D’haveloose met zijn team van Invent Media twee jaar geleden de eerste editie van MTMS organiseerde, nam hij bewust een risico. Een beurs, bedoeld om de maakindustrie vooral de transformatie naar de nieuwe technologie en geavanceerde materialen te laten zien, was nieuw. De Vlaamse beursorganisator houdt voor dit jaar vast aan de formule. “In West-Europa en zeker in België moeten we onze hoge loonkosten compenseren. ”

De Additive & New Manufacturing Technology village is er ook dit jaar weer
De Additive & New Manufacturing Technology village is er ook dit jaar weer

Aan de 2015 editie van MTMS nemen meer dan 140 bedrijven deel. MTMS 2015 en Machineering vinden plaats op 26, 26 en 27 maart 2015 in hal 5 van Brussels Expo.  In het nummer van Metaal Magazine dat deze week verschijnt meer informatie over de MTMS. Wilt u dat niet missen? Neem dan nu een abonnement.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven