Vorige week, van 16 t/m 21 september vond de EMO 2013 in Hannover plaats. Metaal Magazine was hier uiteraard aanwezig en heeft de nodige foto’s gemaakt voor een foto-impressie.
Gedurende zes dagen trok de EMO bijna 145.000 bezoekers uit 100 verschillende landen naar de beurs in Hannover. Met meer dan 2.100 exposanten uit 43 verschillende landen behoort de EMO tot de grootste machine- en gereedschapbeurzen ter wereld.
Klik hier voor een foto-impressie van de machines die op de EMO vertegenwoordigd waren.
Hermle was één van de vele machinefabrikanten op de EMO (foto: Reinold Tomberg)
Naast machines werden er op de EMO ook een groot aantal gereedschappen gepresenteerd. Klik hier voor een foto-impressie van deze gereedschappen.
Sandvik introduceerde tijdens de EMO een nieuwe wisselplaat voor draaibewerkingen. De GC 4325 snijplaat heeft een nieuwe coating met atomen die allemaal dezelfde richting opwijzen (foto: Reinold Tomberg)