EMO Milano 2009 op YouTube en Facebook • Metaal Magazine Ga naar hoofdinhoud

EMO Milano 2009 op YouTube en Facebook

De organisatoren van de EMO Milano 2009, dit najaar van 5 t.e.m. 10 oktober in Milaan (Italië) hebben ook op YouTube en Facebook pagina’s gemaakt ter promotie van deze grote metaalbewerkingsvakbeurs.

Het kanaal van de EMO Milano 2009 op You Tube laat door middel interviews zien wat metaalbewerkers kunnen verwachten in Milaan. De film bij dit bericht komt van YouTube. De pagina op Facebook is wat luchtiger en duidelijk nog in opbouw.

Opmerkelijk

Hoewel beide pagina’s op dit ogenblik nog weinig toevoegen ten opzichte van de officiële homepage van de EMO Milano 2009 is het toch opmerkelijk dat de beursorganisatie duidelijk ook gekozen heeft voor eigentijdse, digitale media voor de promotie van de beurs. Op Twitter en Flickr hebben we de EMO nog niet gevonden, maar dan komt misschien nog wel.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven