Tijdens de K 2013 demonstreert KrausMaffei een produktiecel voor het maken van koolstofvezelversterkte (CFC) delen. Het deel heeft een polyurethaan (PU) matrix en een aandeel aan carbonvezels van 50%.
KrausMaffei vervaardigt 16 -23 oktober tijdens de K-beurs in Düsseldorf (D) een vezelversterkt dakdeel voor een Roding Roadster Targa sportwagen. Dit is een deel met een oppervlak van 0,6 vierkante meter. Het bijzondere is dat dit vezelversterkte deel direct na de RTM-verwerking (resin transfer molding) lakbaar is (dus zonder extra voorbehandeling als voorlakken of een primer). Lees meer in het bijgevoegde persbericht van KraussMaffei:
![]() | RTM-Live KrausMaffei K 2013 |
Rimstar Nano van KrausMaffei voor het vervaardigen van vezelversterkte delen met een PU, PA of EP matrix (foto’s: Krauss Maffei)