Voor het vervaardigen van onderdelen voor de deeltjesversneller van CERN en soortgelijke kritische componenten heeft VDL ETG Projects een Versa 825 vijfassig bewerkingscentrum van Fehlmann aangeschaft. Compleet met geïntegreerde automatisering van Gibas Automation en aangestuurd door de Jobmanager software van Soflex.
Bij VDL ETG Projects in Eindhoven, onderdeel van de VDL Groep, vormen werkzaamheden “op de rand van het maakbare” een dagelijkse uitdaging, zoals operations- en kwaliteitsmanager Peter van der Elzen het omschrijft. ”Wat we zoeken zijn machines die de gevraagde nauwkeurigheden aankunnen, maar het moeten daarnaast wel echte productiemachines zijn”, aldus Van der Elzen.

Alle afwegingen bij elkaar hebben bij VDL ETG Projects geleid tot de keuze voor een Versa 825 vijfassig bewerkingscentrum van Fehlmann, de Zwitserse machinebouwer die in ons land wordt vertegenwoordigd door Gibas in Nijkerk. De positieve ervaringen met een eerder project (in 2010 deed de eerste Versa 825 van Fehlmann zijn intrede) heeft daarbij ook meegespeeld.
In het komend nummer van Metaal Magazine meer informatie over de nieuwe Fehlmann van VDL ETG Projects. Wilt u dat niet missen, neem dan nu een abonnement.