Volgende week in Stuttgart (D) pakt DMG / Mori Seiki in hal 7 stevig uit tijdens de AMB 2012. Getoond worden 40 machines waarvan acht machines voor het eerst getoond worden op een vakbeurs: vier nieuwe draaibanken en vier noviteiten op het gebied van frezen.
Om alle ontwikkelingen van de AMB 2012 goed te kunnen presenteren heeft DMG / Mori Seiki een aparte website ingericht. Nieuw is o.a de NLX2500Y/1250 draaimachine die gepresenteerd wordt (foto hieronder). Dit is een universele draaimachine van DMG / Mori Seiki voor draailengtes tot 1250 mm met ‘outstanding’ freesmogelijkheden via aangedreven gereedschappen. De foto bij het intro van dit bericht toont de nieuwe DMC 85 Monoblock: een vijfasser met drie pallets.
De NLX2500Y/1250 die DMG / Mori Seiki presenteert tijdens de AMB 2012 (18 – 22 september in Stuttgart (D) (foto’s: DMG / Mori Seiki)