Ga naar hoofdinhoud

Procesketen plaatwerk Amada

Algemene informatie

Datum
vrijdag 25 september
Locatie
Haan (D)

Themadag “Procesketen plaatwerk” in Haan

De kleinste hoeveelheden en complexe samenstellingen economisch produceren

Hoe loods ik onderdelen in de kleinste hoeveelheden en almaar complexer wordende samenstellingen economisch door het productieproces? Deze vraag houdt ook u bezig?

Wij hebben het antwoord: op de AMADA-themadag “Procesketen plaatwerk” demonstreren wij u economisch en efficiënt de gesloten procesketen “plaatwerk”. Van de import van de samenstelling naar het CAD-systeem en de productie tot de montage van de geproduceerde onderdelen tot een afgewerkte samenstelling in reële productieomstandigheden!!! Bij het productieproces worden de technologische toepassingsgebieden “laseren”, “stansen” en “afkanten” samen gebracht.

Maar natuurlijk kunnen de kleinste hoeveelheden en complexe samenstellingen economisch en efficiënt geproduceerd worden! AMADA toont u hoe.

Inhoud

Softwarepresentatie

  • Production Designer
  • BEND CAM
  • Dr. ABE BLANK
  • Barcode Reader

Samenspel software – machine op…

  • Afkantpers HG ATC met automatische gereedschapswisselaar
  • Lasersnijdmachine ENSIS AJ (fiberlaser met nieuwe resonator)
  • Stans-laser-combinatiemachine LC C1 AJ (fiberlaser met nieuwe resonator)

Doel van het seminar

Aan de deelnemers van het seminar worden efficiënte oplossingen voor softwaretoepassingen in combinatie met reële productievoorbeelden geboden.

Doelgroep

Directie, productiemanagement en gebruikers die het doel nastreven binnen hun onderneming de procesketen te optimaliseren.

Aantal deelnemers

  • Maximaal 20 personen

 

Datum

25 september 2015

9.30 – 13.30 uur

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven