Safan en Darley samen op Techni-Show
22 feb 2012
Op de komende Techni-Show 2012 zullen Safan en Darley onder de noemer 'Een nieuwe dimensie in plaatbewerking' hun noviteiten tonen. Primeurs bij Safan zijn het 'Eye Augmented Reality' en een nieuwe serie van E-Brake kantpersen. Darley toont een kantbank van 6 m lang.
Bij Safan 'Eye Augmented Reality' draagt de operator een bril, waarop additionele informatie wordt weergegeven die alleen de operator kan waarnemen. Zo kan de operator bijvoorbeeld zien waar de achteraanslag zich bevind, terwijl met het blote oog alleen het gereedschap zicht baar is. Ook kan andere relevante data zoals de positie waar het gereedschap moet komen of andere extra werkinstructies worden geprojecteerd.

Safan Eye is genomineerd voor zowel de Techni-Show Innovatie Awards als de Made in Holland Award (foto's: Safan)
E-Brake
Tijdens de Techni-Show 2012 lanceert Safan een nieuw model afkantpers, de E-Brake 130T 4100. Met deze uitvoering waar later ook nog een 130T 3100 volgt mikt Safan op de markt van de gevelbekleding. Deze E-Brake maakt gebruik van het bekende katrolprincipe waarbij geschiedt door middel van twee servomotoren. Opvallend is de onderbalk die, zonder bombering, een minimale doorbuiging heeft tijdens het buigproces.
Darley
Een van de noviteiten van Darley is een grote kantbank. Deze kantbank heeft een perskracht van 4000kN en een werklengte van 6.200mm. Bijzonder is dat deze machine vlak op de vloer staat en daardoor geen apart fundament noodzakelijk is. De machine is verder volledig CNC-gestuurd, uitgerust met een grafische besturing, en voorzien van een automatische gereedschapklemming, bombering en een CNC-gesynchroniseerde buighulp.
- Nieuwsoverzicht »
- 22-05-2012 Energie besparen door slim frezen
- 21-05-2012 Kennis en producten als ontwikkelingshulp
- 21-05-2012 Van Zijl Constructie kiest voor Safan
- 21-05-2012 Intuïtieve CNC met Style en Hurco
- 21-05-2012 3 m brede wals buigt tot 250 mm dik
- 18-05-2012 Kogelstralen vervormt keramiek
- 17-05-2012 Onbemand draaien met klauwwisseling
- 16-05-2012 Ermak vernieuwt programma kantpersen
- 16-05-2012 Cooperpaar elektron en gat
- 16-05-2012 Robots vormen plaat om met stiften
Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.
- Ponsen en buigen op LVD Pullmax
- Studer S41 slijpt met directe aandrijvingen
- LAG afkantcel tijdens BlechExpo
- FMS systeem bij Eurotech
- Hermle freest model JU 52
Hieronder vindt u de favorieten voor de vrijdagmiddag:
