Nieuws

Siemens webinars draaien en frezen

20 feb 2012

Siemens webinars draaien en frezen Siemens heeft voor CNC-gebruikers een tweetal sessies over frezen en draaien gepland over het werken met Sinumerik Operate. De informatie-overdracht geschiedt door middel van webinars: dus vanachter uw eigen computer.

Een webinar biedt de mogelijkheid om snel geïnformeerd te worden over de laatste ontwikkelingen op het gebied van automatisering. Met een knipoog noemt Siemens ook als voordeel: ''U zorgt voor uw eigen koffie''. Op woensdag 22 februari is het webinar gericht op frezen. Op woensdag 28 maart is het webinar gericht op draaibanken, inclusief aangedreven gereedschappen.

Tweets Metaal Magazine
Volg ons op Twitter
Spotlight Metaal Magazine
Nieuwsbrief Metaal Magazine

Nieuwsbrief Metaal Magazine Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.

 

Aanmelden nieuwsbrief Metaal Magazine »