Nieuws

Teqq demonstreert Handler op een Okuma

27 jan 2012

Teqq demonstreert Handler op een Okuma Tijdens de Techni-Show 2012 in Utrecht zal Teqq in hal 9 een operationele 'Integrated Product Handler' tonen op een bewerkingscentrum MB 46VAE van Okuma. Teqq is met deze Handler genomineerd voor de 'Made In Holland Award'.

De 'Integrated Product Handler' van Teqq is een innovatieve oplossing biedt voor flexibel en eenvoudig optimaliseren van productieprocessen op bewerkingscentra. Nieuw bij Teqq tijdens de Techni-Show zijn o.a. het vergroten van productiecapaciteit door middel van stapelen producten en een vergroot productmagazijn. Andere ontwikkelingen zijn een crash- en positioneerbeveiliging grijper, een positioneerbeveiliging machineklem, een geïntegreerde gereedschapstaster, een fijnverstelling van de klemcapaciteit machineklem.

 

Lees hier meer over de ' 'Integrated Product Handler' van Teqq. Zie ook de video hieronder:

 

Tweets Metaal Magazine
Volg ons op Twitter
Spotlight Metaal Magazine
Nieuwsbrief Metaal Magazine

Nieuwsbrief Metaal Magazine Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.

 

Aanmelden nieuwsbrief Metaal Magazine »