Sany koopt 3000-tons LVD afkantpers
25 feb 2010
LVD-HD, de recent opgerichte joint venture tussen LVD Company en Hubei Tri-Ring Metalforming Equipment uit China, heeft een contract ondertekend met Chinese Sany Group vor de vervaardiging van een op maat gemaakte 3000 ton afkantpers voor de productie van verplaatsbare kraanwerktuigen.
De PPEB-H afkantpers H 3000 ton/14 meter afkantpers zal uitgerust zijn met een CNC-gestuurde variabele V-breedte in het ondergereedschap om insteltijd te verminderen en om lange platen te kanten met verschillende materiaaldiktes met hoge sterktes. De pers is ook voorzien van een lasermeetsysteem voor hoekmetingen tijdens het buigproces.
Aan- en afvoer
De machine zal ook uitgerust zijn met een automatische aan- en afvoer, een op maat gemaakte achteraanslag en CNC-gestuurde plaathouders voor de behandeling van grote platen over de volledige lengte van de afkantpersen. Een gereedschapsmagazijn maakt eveneens deel uit van het pakket. Alle functies van de machine met inbegrip van werkstukprogrammatie zullen bestuurd worden met een pv-gebaseerde 'touch screen' CNC-besturingssysteem.
Samen
De afkantpers zal door LVD en LVD-HD samen vervaardigd worden. LVD neemt de engineering en design voor zijn rekening en verstrekt ook cruciale componenten. HD zal het frame bouwen en de assemblage van de machine verzorgen. Installatie van de machine is gepland in november 2010.
- Nieuwsoverzicht »
- 30-07-2010 Nuna 5 rijdt dit weekend in Japan
- 30-07-2010 Tennet plaatst composiet hoogspanningsmast
- 29-07-2010 Hermle presenteert C 22 U tijdens AMB 2010
- 29-07-2010 Volkskrant meldt instroom flexwerkers
- 29-07-2010 Damaststaal in de Drufabriek in Ulft
- 28-07-2010 Frankrijk partnerland Hannover Messe 2011
- 27-07-2010 Nieuwe vertandingsmachines voor Zuidberg
- 27-07-2010 Verticale hoofdspil laadt en lost werkstuk
- 26-07-2010 Kroonwielen voor nieuwe Quattro
- 26-07-2010 Communicatie bepaalt succes CAD/CAM
Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.
- Kasto cirkelzaagt met constant volume
- Kleine vijfasser van Chiron
- Verschuifbare werkstukwisselaar Hermle
- Trumpf disc-laser voor dunne plaat
- Bewo zaagt 15.500 buisjes per uur
Hieronder vindt u de favorieten voor de vrijdagmiddag: