Morgen begint Metapro in Brussel
8 feb 2010
Vanaf morgen dinsdag 9 februari tot en met komende vrijdag 12 februari vinden in het Brussels Expo de twee vakbeurzen Metapro 2010 en MAeX 2010 (Manufacturing Excellence) plaats. De Metapro is het tweejaarlijkse nationale beursplatform voor de Belgische metaalbranche, terwijl de MAeX meer is bedoeld voor productiebedrijven in alle industrieën.
Op de Metapro zijn er vooral van oudsher veel metaalbewerkingsmachines, plaatbewerkingsmachines en bijbehorende gereedschappen te vinden. Maar volgens de organisatie groeit het aanbod van andere technologieën zoals bevestigingstechnieken, meet- en precisietechnologie, CAD/CAM, lassen, oppervlaktebehandeling, toelevering, productie automatisering en robots. Voor alle niveaus en competenties van bezoekers is de Metapro een geïntegreerd platform dat zowel machines, tools, software en randapparatuur laat zien.
Vakbeurs MAeX
Op de vakbeurs MAeX zijn vooral leveranciers en technologieën te zien voor het optimaliseren van productielijnen industriebreed van hout-, metaal- en machinebouwindustrie tot en met voedingsmiddelen- en kunststofindustrie. Denk hierbij aan technologie en dienstverlening op het gebied van automatisering, robotintegratie, onderhoud en retrofits, componenten en wisselstukken tot en met ICT-oplossingen op het gebied van CAD/CAM, MES en PLM.
Beide vakbeurzen zijn dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur en alleen op donderdag 11 februari tot 22.00 u. Gratis toegang is mogelijk door voorregistratie op http://www.metapro.be/ of http://www.ma-ex.eu/. Tevens is hier meer informatie over beide beurzen te vinden.
- Nieuwsoverzicht »
- 03-02-2012 Veel machines bij Bendertechniek in Utrecht
- 03-02-2012 VW voorkomt botsingen met Brankamp
- 02-02-2012 Vijfassige Mikron op Techni-Show
- 02-02-2012 6 m dubbelbuiger bij Jörg op Techni-Show
- 01-02-2012 Wire en Tube groter dan ooit
- 01-02-2012 Materiaalontwikkeling te zien tijdens ESEF
- 31-01-2012 Radan toont Radlink tijdens Techni-Show
- 31-01-2012 3D printer bij Widenhorn voor 1030 euro
- 30-01-2012 Voortman met Bach op Techni-Show
- 30-01-2012 Open huis DMG / Mori Seiki in Pfronten
Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.
- Ponsen en buigen op LVD Pullmax
- Studer S41 slijpt met directe aandrijvingen
- LAG afkantcel tijdens BlechExpo
- FMS systeem bij Eurotech
- Hermle freest model JU 52
Hieronder vindt u de favorieten voor de vrijdagmiddag:
