Walter Helitronic Micro slijpt 0,5 mm frezen
25 dec 2009
De slijpmachine Helitronic Micro van Walter maakte dit najaar tijdens de EMO Milano 2009 veel indruk bij het volautomatisch productie- gereedschapslijpen van hardmetalen freesjes met een diameter van 0,5 mm.
De automatische, zes-assige CNC-gereedschapslijpmachine Walter Helitronic Micro is een machine voor het productie- en herslijpen van kleine gereedschappen zoals hardmetalen frezen. De machine in Milaan is voorzien van een robot voor het laden en lossen van de werkstukken en had de beschikking over een revolver met drie slijpslippen. Voor meer technische informatie zie de bijgevoegde brochure. Aan het einde van dit bericht een video van de Helitronic Micro.
De Walter Helitronic Micro zoals dit najaar gedemonstreerd tijdens de EMO in Milaan. In het midden, achter de stijl, de revolver met de drie slijpspillen (foto's: Walter en Reinold Tomberg, voor meer foto's van de EMO Milano 2009 zie ons foto-album)
Gereedschappen geslepen op de Helitronic Micro van Walter, bereik gaat van 0,5 mm tot 12,7 mm. Bekijk ook een filmpje van deze machine op You Tube.
In ons land wordt de Walter Helitronic Micro op de markt gebracht door GSE Technology uit Deurne.
Tijdens de EMO Milano 2009 demonstreerde Walter het productieslijpen met de zes-assige Helitronic Micro. Geslepen werden uit volhardmetaal tweesnijders met een diameter van 0.5 mm.
- Nieuwsoverzicht »
- 08-02-2012 Besturing Valk testen tijdens Techni-Show
- 08-02-2012 Promas levert Reiden aan Almi
- 08-02-2012 Studer bestaat 100 jaar
- 08-02-2012 Primeur Litz Hitech bij De Ridder
- 07-02-2012 Economisch verspanen trend Techni-Show
- 06-02-2012 Bewo meet op topsnelheid
- 03-02-2012 Veel machines bij Bendertechniek in Utrecht
- 03-02-2012 VW voorkomt botsingen met Brankamp
- 02-02-2012 Vijfassige Mikron op Techni-Show
- 02-02-2012 6 m dubbelbuiger bij Jörg op Techni-Show
Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.
- Ponsen en buigen op LVD Pullmax
- Studer S41 slijpt met directe aandrijvingen
- LAG afkantcel tijdens BlechExpo
- FMS systeem bij Eurotech
- Hermle freest model JU 52
Hieronder vindt u de favorieten voor de vrijdagmiddag:
