Nieuws

Darley toont vernieuwde EHP-TL afkantpers

20 okt 2009

Darley toont vernieuwde EHP-TL afkantpers De nieuwe generatie EHP-TL afkantpersen van Darley is voorzien van ander uiterlijk en technisch verbeterd. Zo worden nu AC-servomotoren toegepast voor de aandrijving van de achteraanslag. De vernieuwde pers is onder andere te zien tijdens de Blechexpo in Stuttgart (D).

Sneller, gebruikersvriendelijker, nauwkeuriger, veiliger. Zo beschrijft Darley in een notendop de verbeteringen van de machine. Ook heeft de onderneming het design strakker heeft gemaakt: de blauwe plexiglazen schermen aan de zijkanten vervangen de draadhekwerken.

 

De tafelhoogte is ook vergroot: tot 950 mm. Mensen worden steeds langer. Vroeger was de tafelhoogte 800 mm, bij de nieuwe generatie EHP-TL is deze 950 mm.

 

Sneller en minder onderhoud
De wezenlijke veranderingen zitten in de bediening van de bombering en de aandrijving van de achteraanslag. Bij die laatste past Darley nu AC-servomotoren toe in plaats van DC-motoren. Door AC-servomotoren in de achteraanslag toe te passen, wordt de snelheid opgevoerd tot 1000 mm/sec in de x-richting.

 

Tweets Metaal Magazine
Volg ons op Twitter
Spotlight Metaal Magazine
Nieuwsbrief Metaal Magazine

Nieuwsbrief Metaal Magazine Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.

 

Aanmelden nieuwsbrief Metaal Magazine »