Nieuws

3D printer op EuroMold voor 1700 euro

1 dec 2011

3D printer op EuroMold voor 1700 euro Deze week tijdens de EuroMold 2011 in Frankfurt (D) biedt Delta Micro Factory Corp. uit China in hal 11 een 3D printer aan voor een prijs van maar 1700 euro. De aanbieding geldt nog tot en met morgen vrijdag 2 december.

Zoals de foto's bij dit bericht laten zien is de Chinese 3D printer van Delta Micro Factory Corp. een eenvoudige machine. Het opgroeiplatform heeft de maximale afmetingen van 140 mm x 140 mm  bij 135 mm hoogte. Als printmateriaal wordt de kunststof ABS gebruikt. Opgroeien is mogelijk met een laagdikte van 0,2 mm of 0,4 mm. Besturing kan vanuit windows via USB (het is niet nodig om een verbinding te hebben met een computer tijdens het printen).

 

3D width =

In ons land brengt Almteq uit Vollenhove de printers Delta Micro Factory Corp op de markt. Na de beurs heeft de basis-uitvoering een prijs van 2690 US dollar en aan de de plus-uitvoering (met motor-aandrijving) hangt een prijskaartje van 2890 dollar (foto's: Reinold Tomberg, voor meer foto's van de EuroMold 2011 zie ons foto-album)

 

 

Tweets Metaal Magazine
Volg ons op Twitter
Spotlight Metaal Magazine
Nieuwsbrief Metaal Magazine

Nieuwsbrief Metaal Magazine Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.

 

Aanmelden nieuwsbrief Metaal Magazine »