Nieuws

DMG / Mori Seiki lasert matrijsoppervlakken

7 nov 2011

DMG / Mori Seiki lasert matrijsoppervlakken Als alternatief voor het etsend bewerken van gekromde 3D-matrijsoppervlakken (die ingezet worden voor het spuitgieten van kunststoffen) heeft DMG / Mori Seiki onlangs de Lasertec 65 Shape van Sauer gepresenteerd. Deze machine is gebaseerd op het bewerkingscentrum DMU 65 Monoblock van DMG.

De Sauer Lasertec 65 Shape van DMG /Mori Seiki kan in een vijfassige uitvoering op de NC-zwenkrondtafel spuitgietmatrijzen bewerken die passen in een cilinder met een diameter van 840 mm x 500 mm bij een maximale werkstukmassa van 1000 kg. Bij de drieassige uitvoering mag het werkstuk een maximale massa hebben van 1800 kg. Lees meer over deze machine in het Duitstalige persbericht van DMG / Mori Seiki.

 

doc bestand  LASERTEC 65 Shape

 

 LASERTEC 65 Shape DMG Mori Seiki

Via een CAD-model wordt de textuur via laserbewerken aangebracht (foto's: DMG / Mori Seiki)

 

LASERTEC 65 Shape laserbewerken DMG Mori Seiki Sauer

Met een HSK-opname is de laserkop geïntegreerd in het bewerkingscentrum

 

 

Tweets Metaal Magazine
Volg ons op Twitter
Spotlight Metaal Magazine
Nieuwsbrief Metaal Magazine

Nieuwsbrief Metaal Magazine Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.

 

Aanmelden nieuwsbrief Metaal Magazine »