Nieuws

Verbeteren productiviteit plaatwerkerijen

12 aug 2010

Verbeteren productiviteit plaatwerkerijen Eind januari 2010 startte TNO-MKB een project voor verbetering van het productieproces in plaatwerkbedrijven. Op 1 september zullen de resultaten worden toegelicht bij Orfa Visser in Dronten.

Zes bedrijven gingen samen met TNO aan de slag hoe zij hun productieproces in plaatwerkbedrijven kunnen verbeteren: De Jong Hot Water Tanks uit Gorredijk, Lentink uit Varsseveld, Hydroform uit Echt, SMI Plaatwerk uit Leeuwarden,Van Schijndel Metaal uit Dongen en Orfa Visser uit Dronten.

 

CD

Het project wordt op 1 september afgesloten met een bijeenkomst voor een bredere groep plaatwerkbedrijven. Dan worden de resultaten van het project gepresenteerd en nader toegelicht. Ook komt dan een CD beschikbaar met checklists, informatie over de aanpak en casebeschrijvingen. 

 

Aanmelden via bijgaand formulier naar de FDP:

 

 antwoordformulier 01-09-2010.

 

Tweets Metaal Magazine
Volg ons op Twitter
Spotlight Metaal Magazine
Nieuwsbrief Metaal Magazine

Nieuwsbrief Metaal Magazine Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.

 

Aanmelden nieuwsbrief Metaal Magazine »