Archief
Dossier: Toeleveren en Uitbesteden

‘Technologische innovatie niet mogelijk zonder sociale innovatie\'

23 apr 2009

Bij Almi Machinefabriek in Vriezenveen streeft men ernaar om van de medewerkers ‘lerende ondernemers' te maken. Betrokken werknemers die meedenken over de beste invulling van processen. "Moderne machines mogen dan wel technische hoogstandjes zijn, het rendement blijft voor 70% afhankelijk van de operator", volgens bedrijfsleider Raymond Belderink.

Productiviteit en rendement zijn thema's die bij metaalbedrijven zonder uitzondering hoog op de agenda staan. Meestal concentreren de inspanningen zich daarbij vooral op technologische innovaties, technische verfijningen om de productieprocessen efficiënter en goedkoper te maken.

 

 Artikel_Technologische innovatie.

Nieuws uit de metaalbranche
Economisch verspanen trend Techni-Show 7 FEB 2012

Zo hoog mogelijke voedingen en zoveel mogelijk verspanend volume, dat is onmiskenbaar de belangrijkste drijfveer achter de ontwikkelingen op het gebied van verspanende gereedschappen. Dit leert een rondvraag in de aanloop naar de Techni-Show 2012. Er wordt vooral gezocht in optimalisatie van de snijgeometrie en in meer snijkanten.

Lees meer »
 
 
Spotlight Metaal Magazine