In 2009 komt de EMO naar Milaan (Italië). Na de grote, internationale metaalbeurzen in 2005 en 2007 in Hannover (D), wordt van 5 t.em. 10 oktober 2009 de Fiera Milano hét mekka voor de metaalbewerkers.
-
Najaar 2009 EMO Milaan
EMO (Exposition Mondiale de La Machine Outil) is een vakbeurs die helemaal in het teken staat van verspanende metaalbewerking. De beurs wordt om de twee jaar georganiseerd door de Cecimo (European Committee for Cooperation of the Machine Tool Industries).
Leden van de Vimag discussiëren regelmatig onder leiding van Reinold Tomberg, hoofdredacteur van het vakblad Metaal Magazine, over onderwerpen die in de metaalbranche actueel zijn. U vindt ze hier gebundeld. Naar Vimag-forumdiscussies »
Technieken in de metaal ontwikkelen zich snel. Blijf op de hoogte met de gratis nieuwsbrief van Metaal Magazine. U ontvangt elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.
Blijf op de hoogte van alle actualiteiten binnen de aandrijfwereld! Het laatste nieuws op het gebied van aandrijven, besturen en toepassen gratis in uw mailbox.
Aanmelden nieuwsbrief AT-aandrijftechniek »
Bekijk hier de laatste nieuwsbrief »
De gratis nieuwsbrief van Products4Engineers verschijnt elke week en houdt u op de hoogte van het laatste technische productnieuws van leveranciers.
Aanmelden nieuwsbrief Products4Engineers »
Bekijk hier de laatste nieuwsbrief »